Logo
(Po-Pá, 6-15 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Proč se obrátit na nás

TRADICE:

       Naše společnost byla založena začátkem roku 1999, nicméně historie servisu elektromotorů v Dřevohosticích sahá mnohem hlouběji do 20.století, neboť naše firma úspěšně navázala na předchozí podnikatelské subjekty, které se zabývaly touto činností již od 60.let minulého století.

ZKUŠENOSTI: 

     Většina našich pracovníků má dlouhoholeté zkušenosti v naší servisní firmě a právem je můžeme považovat za odborníky ve svém oboru. Díky tomu si dokážeme poradit s téměř každou zakázkou. "Tam, kde někteří končí, my teprve začínáme".

KVALITA:

     Říká se, že motor po naší opravě vypadá skoro jako nový.  A ano, je to pravda. Na kvalitu opravdu hledíme. Každá zakázka je podrobena důkladné diagnostice, poctivě proměříme elektrickou i mechanickou část Vašeho stroje. Vadné díly opravíme nebo vyměníme a před expedicí je každá zakázka řádně odzkoušena na naší odborné zkušebně.

RYCHLOST:

     Jsme si plně vědomi, že čas jsou peníze. Vždy se tedy snažíme vyjít zákazníkům vstříc a najít cestu k jejich spokojenosti. Spoustu zakázek dokážeme řešit výměnným způsobem a tam, kde to nejde, se snažíme vyhovět veškerým reálným požadavkům na rychlost.

ROZUMNÁ CENA:

    Vaši zakázku po dohodě vždy naceníme, nabídneme její opravu, v případě větší závady rovněž nabídneme alternativní řešení v podobě nového výrobku. Důležitý je pro nás každý zákazník. Ať už budete mít zájem o malý motor 0,12 kW nebo budete chtít deset 100 kW motorů, věnujeme Vám veškerou naši péči.

Informace pro zákazníky
Kde nás najdete

Z&Z Dřevohostice s. r. o.
Dolní 469
751 14 Dřevohostice

Kontakty
Zákaznická podpora
(Po-Pá, 6-15 hod.)
© Copyright 1997 – 2023 Z&Z Dřevohostice s. r. o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz